کلینیک حقوقی وکلای استیناف گر به مدیرت عاملی قاسم نجفی وکیل دادگستری و مدرس در حوزه حقوق کسب و کار

 

برای انجام مشاوره حضوری رایگانف روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته با تعیین وقت قبلی در محل موسسه آماده پذیرایی و مشاوره رایگان از کلیه عزیزان می باشیم .

هم میهنانی که امکان مشاوره حضوری را ندارند نگران نباشند، راه های ارتباطی ما و شما به اینجا ختم نمی شود اگر به هر علتی این امکان برای شما فراهم نمی باشد به راحتی می توانید با تلفن همراه  ۴۶ ۲۱ ۷۷۵ ۰۹۱۹  تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

ضمناً امکان مشاوره آنلاین بوسیله ایمیل estinafgar@gmail.com و تلگرام از طریق شماره ذکر شده نیز محیا می باشد و یا سوالات حقوقی خود را در زیر پست مورد نظر مطرح نمایید تا از این طریق ظرف کمتر از ۲۴ ساعت پاسخگوی سوالات شما عزازان باشیم.

 

 

تیم حقوقی وکلای استیناف گر با بهره گیری از وکلای مجرب، آماده انجام مشاوره تخصصی و وکالت در پرونده های مختلف حقوقی-تجاری، کیفری، ثبتی، خانواده از قبیل تصادف، انحصار وراثت، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت کودک، استراد جهیزیه، رابطه نامشروع، قصاص، دیه، زندان، مسائل حقوقی بانکی، مسائل حقوقی املاک وراضی،تخلیه،سرقفلی، مسائل حقوقی ثبت واسناد و … می باشد.

 

 

تا رفع مشکل حقوقی شما تنها ۳ قدم باقیست!! 

 

فقط کافیست به ما اعتماد کنید

 

در قدم اول شما می توانید با تماس با ما و تعیین وقت ملاقات و حضور در محل کلینیک، وکلای استیناف گر پس از بررسی مدارک شما به ارائه راه هکارهای لازم حقوقی در خصوص پرونده شما می پردازد.

در قدم دوم در صورت نیاز به اخذ وکیل و تمایل شما به واگذاری پرونده خود به ما، اقدام به عقد قرارداد وکالت می نماییم

در قدم سوم که مهترین قدم می باشد دیگر شما با خیالت راحت به زندگی روزمره خود بپردازید و وکلای ما از ابتدا تا انتها هر اقدامی که لازم باشد برای کسب بهترین نتیجه انجام خواهند داد.

 

 

 

 

آدرس:

تهران، پل گیشا، خیابان پاتریس، نبش خیابان آبشوری، ساختمان پارس، واحد۶

تلفن تماس:  ۴۶ ۲۱ ۷۷۵ ۰۹۱۹

ایمیل:    estinafgar@gmail.com

روابط عمومی:   najafi.gh2@gmail.com

ساعات کاری کلینیک: همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰

 

مراجعه کننده محترم، بدلیل رزرو اکثر نوبت ها، بدون هماهنگی و دریافت وقت قبلی امکان ارائه هیچ گونه مشاوره ای خارج از نوبت وجود ندارد

 

 

 

بی صبرانه منتظر نظرات و انتقادات ارزشمند شما عزیزان می باشیم.

 

 

 

با کلیک روی لینک های زیر می توانید در تلگرام و اینستاگرام با ما همراه باشید