کلینیک حقوقی وکلای استیناف گر با انجام وکالت و مشاوره تخصصی در زمینه های مختلف حقوقی شروع به کارنموده که با توجه به نیاز جامعه و درخواست مکرر مراجعین با تشکیل تیم آموزشی خود در راستای فرهنگ سازی و ارائه آموزش به مردم شریف ایران در افزایش سطح آگاهی مردم تلاش می نماید و با تشکیل دپارتمان های خاص در هر مورد به صورت تخصصی به هم میهنان عزیز ارائه خدمت نموده و با مشاوره تخصصی و در صورت لزوم انجام وکالت در مرتفع نمودن مشکلات آنها فعالیت می نماید.

 

دپارتمان پژوهش و آموزش: آموزش کلیه مسائل حقوقی و مالی و مالیاتی به صورتی فایل های صوتی و تصوری و متنی که بوسیله راه های ارتباطی خود در وبسایت، تلگرام، سروش، اینستاگرام و توییتر ارائه می نماید.

 

دپارتمان امورحقوقی و قراردادها و داوری: انجام مشاوره تخصصی و وکالت در کلیه پرونده های حقوقی ازجمله دعاوی ملکی (خلع ید، تخلیه، سرقفلی، ابطال یا تنفیذ اسناد، چک و…) و تنظیم انواع قراردادهای مالی و غیرمالی و انجام داوری و رفع اختلاف بین اشخاص.

 

دپارتمان امور ثبت شرکت و مسائل مرتبط با شرکت ها: انجام مشاوره تخصصی و وکالت در ثبت کلیه شرکتها، ثبت علائم تجاری و برند و ارائه مشاوره تخصصی به شرکت ها و ورشکستگی شرکت ها.

 

دپارتمان حقوق کسب و کار و استارتاپ ها: ارائه مشاوره تخصصی به اشخاص در خصوص مسائل حقوقی راه اندازی و اداره یک کسب و کار و استارتاپ از ابتدا تا انتها

 

دپارتمان حقوق کیفری: انجام مشاوره تخصصی و وکالت در کلیه پرونده های کیفری ازجمله: قتل، کلاهبرداری، جعل، ضربو جرح و …

 

دپارتمان حقوق خانواده: انجام مشاوره تخصصی و وکالت در کلیه دعاوی خانوادگی از جمله طلاق و تنفیذ طلاق، فسخ نکاح، مهریه، نفقه، الزام به تمکین، حضانت و…

 

دپارتمان امور ثبتی و حسبی: رسیدگی به کلیه دعاوی ثبتی و دفاع در کلیه کمیسیون ها از جمله کمیسون ماده ۱۰۰، کمیسیون ماده ۹۹ و… کلیه امورحسبی ازجمله انحصار وراثت، تقسیم ترکه و…

 

اصول اخلاقی

این مجموعه ضمن پایبندی بر حرفه ای وکالت و اصول اخلاقی از جمله: وقت شناسی، وظیفه شناسی، آراستگی ظاهر، حذف تشریفات زائد، شفافیت در اطلاع رسانی، صداقت و امانتداری تمام تلاش خود را جهت رضایت موکل و کسب بهترین نتیجه در پرونده های قضایی مبذول مبذول می دارد.

 

توجه به نیاز و نظرات مشتریان و جامعه

 

با وجود راه های ارتباطی ما با مردم عزیز ازجمله تماس تلفنی و فضای مجازی اما با توجه به نیاز مردم اقدام به تاسیس دپارتمان پژوهش و آموزش جهت آموزش شهروندان و بررسی انتقادات و پیشنهادات مراجعین و اصلاح سیستم مدیریتی موسسه نموده است.

 

گواهینامه ها و مجوزات

پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره ۳۱۵۸

پروانه ثبت از مرجع ثبت شرکت ها به شماره ۵۱۵۰

 

راه های ارتباطی با ما

فکس:

ایمیل: najafi.gh2@gmail.com

وب سایت: www.estinafgar.ir

تلگرام: @estinafgar

سروش: @estinafgar

اینستاگرام: @estinafgar

توییتر: @estinafgar