اذن ولی در عقد نکاح – قاسم نجفی بابادی

کلمات کلیدی: اجازه ولی, عدم اجازه ولی در عقد نکاح, اذن ولی در عقد نکاح, ازدواج بدون اذن ولی, ازدواج بدون اجازه ولی, عدم اجازه پدر در عقد نکاح, اجازه پدر در عقد نکاح,بابادیتماس با کلینیک حقوقی وکلای استیناف گر اسپادان پارس,  قاسمقاسم نجفیقاسم نجفی بابادیمشاوره حقوقی ملکی, وکیل شرکت, مطالبه ثمن ملکوکیل استرداد ثمنوکیل پایه یک دادگستریوکیل مطالبه ثمنوکیل ملکی 

مقدمه:

مقاله پیش رو در خصوص اجازه ولی در عقد نکاح به قلم دکتر حسین مهرپور برپایه ماده ۱۰۴۳ قانون مدنی به بررسی نقش اجازه ولی در عقد نکاح و شرایط این اجازه و اینکه این اجازه در چه صورتی ساقط می شود و بسیاری نکات دیگر پرداخته است.

اگر به هرعلتی والدین شما بدون علت قانونی از اجازه ازدواج با فرد مورد علاقه خود امتناع می نماید توصیه می شود این مقاله با دقت مطالعه شود.

 

برای دیدن مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید

اذن ولی در عقد نکاح

 

در این خصوص مقاله دیگری وجود دارد برای مطالعه اینجا کلیک نمایید

 

عدم اجازه ازدواج توسط والدین دارای پیامدهای زیادی است از جمله سرخوردگی فرزندان، افسردگی، فرار فرزند از خانه و … می شود لذا لازم است ضمن پرهیز از رفتارهای مناقشه برانگیز و پرخطر ابتدا با وکلای دادگستری در خصوص راهکارهای قانونی برای حل مساله به بهترین نحو ممکن مشورت نمود.

 

 

کلینیک حقوقی استیناف گر با سال ها تجربه در خصوص مسائل مختلف حقوقی آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان به شما هم میهنان عزیز می باشد.

 

 

 

این مقاله بر گرفته از کتب و سایت های مختلف حقوقی می باشد.

 

کلینیک حقوقی استیناف گر با سال ها تجربه در خصوص مسائل مختلف حقوقی آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان به شما هم میهنان عزیز می باشد.

 

 

راه های ارتباطی ما برای انجام مشاوره رایگان:

وب سایت:   http://estinafgar.ir/

تلگرام:   https://t.me/estinafgar

اینستاگرام :  http://www.thepictaram.club/instagram/estinafgar

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *