دعاوی ملکیProperty attorney وکیل ملکی

دعاوی ملکی مجموعه ای از دعاوی است که مربوط به اموال غیرمنقول ازجمله املاک و مستغلات می باشد و در برگیرنده هر دو جنبه کیفری و حقوق آن می باشد و دارای موضوعات بسیار متنوعی می باشد

در کشور ما اراضی و املاک با توجه به نوع زمین و ملک و همچنین نوع کاربری آن دارای نظام های حقوقی متفاوتی می باشند. با توجه به رشد روز افزون جمعیت و توسعه اجتماعی توجه جدی به حقوق اراضی و املاک، هر روز ضروری تر از قبل می گردد. قوانین و مقررات تصویب شده در طول سالیان متمادی نشانگر تلاش برای دستیابی به این مهم می باشد. با توجه به تنوع و کثرت قوانین مربوط به املاک در کشور ما از قانون مدنی گرفته تا قانون ثبت اسناد و املاک و … و همچنین وجود رویه قضائی خاص و در برخی مواقع متناقض و مبهم، دارا بودن تخصص و اشراف و تبحر در طرح، تعقیب و پاسخگویی به دعاوی ملکی مشهود می باشد.

لذا وجود یک وکیل خوب و متخصص در زمینه دعاوی ملکی با میزان تجربه بالا در زمینه امور مرتبط به املاک، باعث می شود تا مالک یا ذیحق بتواند با درصد موفقیت بالاتری در تمامی دعاوی وارد شود.

کلینیک حقوقی وکلای استیناف گر با بهره گیری از وکلای با تجربه و متخصص می تواند در این راه شما را یاری نماید و با ارائه مشاوره های تخصصی رایگان از تضییع حق شما جلوگیری شود.